wykład wydarzenia

Open guest lecture: Daryl Davis
więcej o KROSS KOLOR KOMMUNICATION: A Black Man's Influential Conversations with White Supremacists
konferencja wydarzenia

III Dzień Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych

Serdecznie zapraszamy studentów do wzięcia udziału w III już edycji Dnia Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, którego celem jest integracja społeczności akademickiej naszej jednostki, jak również pogłębiona debata naukowa poświęcona jednemu z kluczowych aspektów badań prowadzonych na Wydziale. Tematem tegorocznego spotkania są"Wyzwania demokracji".
więcej o III Dzień Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych

Inauguracja roku akademickiego 2019/2020 w IAiSP

Serdecznie zapraszamy naszych nowych studentów na inaugurację roku akademickiego 2019/2020! Przyjdź i dowiedz się wszystkich szczegółów związanych z procesem dydaktycznym (program studiów, harmonogram, organizacja roku akademickiego, regulamin studiów itp.).
więcej o Inauguracja roku akademickiego 2019/2020 w IAiSP

Amerykanistyka: czy warto?

więcej o Amerykanistyka: czy warto?
konferencja wydarzenia

Skarby Meksyku

Konferencja i prezentacja rękopisów z archiwum Aleksandra Humboldta oraz obiektów ze zbioru Manuscripta americana, z byłej Pruskiej Biblioteki Państwowej w Berlinie, przechowywanych w Bibliotece Jagiellońskiej
więcej o Skarby Meksyku