Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konferencje

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

konferencja hit

III Kongres Politologii w Krakowie

W dniach 22-24 września 2015 r. odbędzie się w Krakowie III Kongres Politologii, organizowany przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ. Myślą przewodnią będą "Odsłony polityki"
więcej o III Kongres Politologii w Krakowie
konferencja hit

Konferencja nt. Ludności Rdzennej

W ramach III Festiwalu Kultury Kanadyjskiej, organizowanego przez Koło Naukowe Amerykanistyki w Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ, w dn. 20-21 listopada 2014 r. odbędzie się studencko-doktorancka konferencja poświęcona tematyce związanej z Ludnością Rdzenną Kanady. Zachęcamy do udziału w konferencji!
więcej o Konferencja nt. Ludności Rdzennej
konferencja hit

Konferencja naukowa American Ethnicity and East European Immigration

więcej o Konferencja naukowa American Ethnicity and East European Immigration
konferencja hit

Konferencja naukowa "Komiks Kon: komiks jako symbol amerykańskiej kultury popularnej"

Koło Naukowe Amerykanistyki UJ zaprasza na konferencję naukową "Komiks Kon: komiks jako symbol amerykańskiej kultury popularnej"
więcej o Konferencja naukowa "Komiks Kon: komiks jako symbol amerykańskiej kultury popularnej"
konferencja

Konferencja naukowa "Państwa upadłe/dysfunkcyjne i ich destabilizujący wpływ na stosunki międzynarodowe w wymiarze regionalnym i globalnym"

Zapraszamy Państwa na konferencję naukową "Państwa upadłe/dysfunkcyjne i ich destabilizujący wpływ na stosunki międzynarodowe w wymiarze regionalnym i globalnym".
więcej o Konferencja naukowa "Państwa upadłe/dysfunkcyjne i ich destabilizujący wpływ na stosunki międzynarodowe w wymiarze regionalnym i globalnym"