Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

konferencja hit

New Approaches to Intercultural Youth Education

W dniach 12-13 czerwca Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć, organizuje konferencję międzynarodową, która odbędzie się w naszym Instytucie. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie organizacji. Zapraszamy do udziału
więcej o New Approaches to Intercultural Youth Education
konferencja hit

Dziedzictwo kulturowe a nowe zjawiska religijne Ameryk: historia i współczesność.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu seminariów latynoamerykańskich, organizowanych przez Zakład Ameryki Łacińskiej. Tematem będą nowe zjawiska religijne i para-religijne nowożytnej Ameryki oraz ich relacje z dziedzictwem kulturowym społeczeństw zamieszkujących zarówno obszar Stanów Zjednoczonych jak i Ameryki Łacińskiej.
więcej o Dziedzictwo kulturowe a nowe zjawiska religijne Ameryk: historia i współczesność.
konferencja hit

Estudios latinoamericanos en Europa Central y Oriental

Zakład Ameryki Łacińskiej zaprasza na seminarium latynoamerykańskie: Estudios latynoamericanos en Europa Central y Oriental. Przedmiotem seminarium będą bieżące tendencje, wyzwania i problemy z jakimi spotykają się badacze oraz instytucje prowadzące studia latynoamerykańskie w krajach Europy Środkowo - Wschodniej, między innymi w Polsce, Rumunii oraz na Węgrzech.
więcej o Estudios latinoamericanos en Europa Central y Oriental
konferencja

Polski reportaż w Ameryce Łacińskiej

7 marca odbędzie się konferencja naukowa zorganizowana przez Koło Naukowe Studiów Latynoamerykańskich. W ramach spotkania: wykłady, warsztaty, pokazy filmów dokumentalnych oraz spotkania z autorami. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!!!
więcej o Polski reportaż w Ameryce Łacińskiej
konferencja hit

Dzień Kultury Latynoamerykańskiej

Koło Naukowe Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza na Dzień Kultury Latynoamerykańskiej: Ameryka Środkowa i Karaiby!
więcej o Dzień Kultury Latynoamerykańskiej