IV Dni Kultury Amerykańskiej UJ

Koło Naukowe Amerykanistyki UJ serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na studencką konferencję naukową oraz szereg wydarzeń towarzyszących (projekcje filmowe, spotkanie integracyjne) w ramach IV Dni Kultury Amerykańskiej.
więcej o IV Dni Kultury Amerykańskiej UJ

VI TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR AMERYKANISTYKI UJ

Zapraszamy do wzięcia udziału w VI turnieju piłkarskim o puchar amerykanistyki UJ!
więcej o VI TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR AMERYKANISTYKI UJ

Spotkanie z Ambasadorem Kanady w Polsce

Zakład Kanady zaprasza serdecznie na spotkanie z Ambasadorem Kanady w Polsce DANIELEM COSTELLO
więcej o Spotkanie z Ambasadorem Kanady w Polsce

Odczyt Prof. Betty Winfield

INSTYTUT AMERYKANISTYKI I STUDIÓW POLONIJNYCH UJ zaprasza na odczyt Betty Winfield Professor, Ret. Fulbright Distinguished Professor of American Studies, University of Warsaw, University of Missouri Curators
więcej o Odczyt Prof. Betty Winfield

PODSUMOWANIE ROKU 2011 W KANADZIE

Zapraszamy na sesję podsumowującą kanadyjskie wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne z 2011 roku.
więcej o PODSUMOWANIE ROKU 2011 W KANADZIE