Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

wydarzenia

Blogi studenckie

Studia w Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych to nie tylko bogata i ciekawa oferta dydaktyczna! Dlatego zachęcamy do zapoznania się z blogami prowadzonymi przez studentów IAiSP.
więcej o Blogi studenckie
wydarzenia

Dni Kubańskie

W dniach 24-25 maja 2013 r. Koło Naukowe Studiów Latynoamerykańskich UJ zaprasza na Dni Kubańskie, a w programie m.in: Opowieści o Kubie, filmoteka, relacje z podróży, performance kubańskiego artysty-aktywisty, warsztaty taneczne, kubańska fiesta oraz dyskusje i spotkania z pasjonatami. Zapraszamy!
więcej o Dni Kubańskie
wydarzenia

VII TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR AMERYKANISTYKI UJ

Zapraszamy na coroczny turniej pilkarski 18 maja 2013.
więcej o VII TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR AMERYKANISTYKI UJ
konferencja wydarzenia

V Dni Kultury Amerykańskiej KNA UJ - Call for Papers

Tematem przewodnim piątej edycji Dni Kultury Amerykańskiej (15-19 kwietnia 2013), organizowanej przez Koło Naukowe Amerykanistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Instytutem Amerykanistyki i Studiów Polonijnych będzie jedna z najsłynniejszych rodzin w historii Stanów Zjednoczonych Ameryki. To nazwisko „Kennedy" będzie odmieniane przez wszystkie przypadki podczas studencko-doktoranckiej konferencji naukowej odbywającej się w dniach 18-19 kwietnia 2013, która stanowić będzie główną część tego wydarzenia.
więcej o V Dni Kultury Amerykańskiej KNA UJ - Call for Papers
wydarzenia

Erasmus w IAiSP na facebooku

Zapraszamy do polubienia fanpage'a programu Erasumus w IAiSP. To tam znadziecie najświeższe informacje o wyjazdach stypendialnych.
więcej o Erasmus w IAiSP na facebooku