konferencja wydarzenia

V Dni Kultury Amerykańskiej KNA UJ - Call for Papers

Tematem przewodnim piątej edycji Dni Kultury Amerykańskiej (15-19 kwietnia 2013), organizowanej przez Koło Naukowe Amerykanistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Instytutem Amerykanistyki i Studiów Polonijnych będzie jedna z najsłynniejszych rodzin w historii Stanów Zjednoczonych Ameryki. To nazwisko „Kennedy" będzie odmieniane przez wszystkie przypadki podczas studencko-doktoranckiej konferencji naukowej odbywającej się w dniach 18-19 kwietnia 2013, która stanowić będzie główną część tego wydarzenia.
więcej o V Dni Kultury Amerykańskiej KNA UJ - Call for Papers

Erasmus w IAiSP na facebooku

Zapraszamy do polubienia fanpage'a programu Erasumus w IAiSP. To tam znadziecie najświeższe informacje o wyjazdach stypendialnych.
więcej o Erasmus w IAiSP na facebooku

Spotkanie informacyjne programu International Experience Canada

Koło Naukowe Amerykanistyki UJ oraz Ambasada Kanady w Polsce zapraszają na spotkanie z panią Karoliną Suchcicką, koordynatorką programu International Experience Canada
więcej o Spotkanie informacyjne programu International Experience Canada

Festiwal Kultury Kanadyjskiej

Zapraszamy na Festiwal Kultury Kanadyjskiej w dniach 12 - 17 listopada 2012 roku.
więcej o Festiwal Kultury Kanadyjskiej

Stypendium Copernicus Society of America

Stypendium Copernicus Society of America dla doktorantów i studentów studiów II stopnia Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ na pobyt w Dickinson College, Carlisle, PA.
więcej o Stypendium Copernicus Society of America