maj 2023

20230516

Spotkanie „Stany Zjednoczone i Polska – dziś i jutro” z Ambasadorem Stanów Zjednoczonych Ameryki w RP Jego Ekscelencją Panem Markiem Brzezinskim | 16.05.2023

Data: 16.05.2023
Czas rozpoczęcia: 15.00
Miejsce: Aula Collegium Novum, ul. Gołębia 24
Organizator: UJ

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. Jacek Popiel ma zaszczyt zaprosić na spotkanie „Stany Zjednoczone i Polska – dziś i jutro” z Ambasadorem Stanów Zjednoczonych Ameryki w RP Jego Ekscelencją Panem Markiem Brzezinskim, które odbędzie się 16 maja 2023 roku o godz. 15.00 w Auli Collegium Novum, ul. Gołębia 24.

Link do rejestracji, jednokrotnego użytku, prosimy nie przekazywać innym osobom. W razie problemów technicznych z rejestracją prosimy o kontakt: konferencje@uj.edu.pl. W przypadku pytań dotyczących spotkania prosimy o kontakt: zaproszenie.ambasador.usa@uj.edu.pl

Link do rejestracji

• Opiekun: dr Anna Wyrwisz
  • Liczba godzin OSA: 2
  • Forma zaliczenia: sporządzenie krótkiej notatki w języku angielskim lub polskim (max. 500-600 znaków), dotyczącej tematyki poruszanej podczas wykładu i przesłanie jej dr Annie Wyrwisz do 30.05.2023.
Wykład kierowany jest do studentów amerykanistyki, ale mogą w nim uczestniczyć wszyscy studenci IAiSP.