więcej o Wykład JE Ambasadora Meksyku w Polsce Ricardo Villanueva Hallal "The Foreign Policy of Mexico"

CEEPUS –wykłady otwarte- dr Veronica Popescu, Uniwersytet w Iasi, Rumunia.

więcej o CEEPUS –wykłady otwarte- dr Veronica Popescu, Uniwersytet w Iasi, Rumunia.

Seminarium latynoamerykańskie / Seminario latinoamericano

Zakład Ameryki Łacińskiej, wspólnie z Programem Latynoamerykańskim ILW zaprasza na kolejne seminarium latynoamerykańskie.
więcej o Seminarium latynoamerykańskie / Seminario latinoamericano

Nowy kierunek studiów w IAiSP

Jeśli interesuję Cie procesy migracyjne, problematyka uchodźstwa oraz zagadnienia etniczne, to te studia są właśnie dla Ciebie. Zapraszamy!
więcej o Nowy kierunek studiów w IAiSP

Wystawa „Śląscy Teksańczycy wczoraj i dziś"

W 2014 mija dokładnie 160 lat od dnia, kiedy to pierwsza grupa emigrantów opuściła Śląsk, udając się przez ocean do Zatoki Meksykańskiej. Wystawa przybliża szerokim gremiom odbiorców w Polsce (i nie tylko) ten niezwykle ciekawy fragment dziejów Śląska, Polski i Europy.
więcej o Wystawa „Śląscy Teksańczycy wczoraj i dziś"