Inauguracja roku akademickiego 2013/2014

Zapraszamy na inaugurację roku akademickiego 2013/2014 studentów I roku studiów stacjonarnych I i II stopnia na kierunku amerykanistyka.
więcej o Inauguracja roku akademickiego 2013/2014

Uroczyste zakończenie studiów magisterskich i promocja Absolwentów WSMiP UJ

Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie studiów magisterskich i promocję Absolwentów WSMiP UJ, które odbędzie się z udziałem JM Rektora w dniu 24 września 2013 r.
więcej o Uroczyste zakończenie studiów magisterskich i promocja Absolwentów WSMiP UJ

Instytut Amerykanistyki zdobywcą dwóch statuetek Laudacji Studenckich

Z dumą informujemy, że najlepiej ocenionym dydaktykiem w Uniwersytecie Jagiellońskim w konkursie Laudacji Studenckich został dr hab. Pawel Laidler, Zastępca Dyrektora ds. dydaktycznych Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnych! Nagrodę Honorową otrzymał Kierownik Katedry Amerykanistyki, Rektor prof. dr hab. Andrzej Mania!
więcej o Instytut Amerykanistyki zdobywcą dwóch statuetek Laudacji Studenckich

PODSUMOWANIE ROKU 2012 W KANADZIE

Zapraszamy na sesję podsumowującą kanadyjskie wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne z 2012 roku.
więcej o PODSUMOWANIE ROKU 2012 W KANADZIE

Blogi studenckie

Studia w Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych to nie tylko bogata i ciekawa oferta dydaktyczna! Dlatego zachęcamy do zapoznania się z blogami prowadzonymi przez studentów IAiSP.
więcej o Blogi studenckie