marzec 2021

Organizator: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Witryna internetowa wydarzenia: https://bit.ly/2OMBOV2

Ty-Dzień Kanady 2021

Pracownia Literatury Kanadyjskiej serdecznie zaprasza na dziesiąty, jubileuszowy Ty-Dzień Kanady 2021. W tym roku, mimo konieczności spotkania online (na MS TEAMS) zapraszamy na całą serię spotkań i wykładów. Zaproszenia do wygłoszenia wystąpień przyjęli wybitni Kanadyści z UJ, UMK oraz UAM.

17 marca o godz. 11.30 rozpocznie się sesja z udziałem kanadysty naszego Instytutu dra Marcina Gabrysia: "Przemiany polityczne na północy Kanady w ciągu ostatnich 100 lat: Przykład Jukonu”, na który już teraz zesrdecznie zapraszamy.

Link do spotkania

Wydarzenie można zaliczyć w ramach programu OSA

• Opiekun: dr Anna Wyrwisz
  • Liczba godzin OSA: 1 godzina
  • Forma zaliczenia: sporządzenie krótkiej notatki w języku angielskim lub polskim (max. 500-600 znaków), przedstawiającej główne zagadnienia omawiane podczas spotkania i przesłanie jej dr Annie Wyrwisz - notatki należy przesłać najpóźniej 2 tygodnie po spotkaniu
W pierwszej kolejności wydarzenie kierowane jest do studentów amerykanistyki, ale mogą w nim uczestniczyć również studenci innych kierunków.