Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

kwiecień 2017

20170427
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

Jak dzięki eventom na FB dotrzeć do setek tysięcy osób?

Data: 27.04.2017
Miejsce: Audytorium Maximum, Aula Duża A, godz. 18.30-20.30
Organizator: Instytut Amerykanistyki i Studiów Polonijnych, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych, Social Media Now
Witryna internetowa wydarzenia: www.iaisp.uj.edu.pl

Zapraszamy na spotkanie z Piotrem Chmielewskim (CEO Social Media Now) wszystkich prowadzących działania na FB: studentów, organizacje studenckie, koła naukowe, organizatorów wydarzeń oraz koordynatorów konferencji i szkoleń.

PIOTR CHMIELEWSKI, CEO Social Media Now:

Wydarzenia które zaskakują: jak dzięki eventom na FB dotrzeć do setek tysięcy osób


Wydarzenie jest bezpłatne

Zapisy: wyślij e-mail o tytule "SMN" na adres: zapisy.bk@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek, rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.

Instytut Amerykanistyki i Studiów Polonijnych  oraz Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych zapraszają na spotkanie wszystkich prowadzących działania na FB:

  • studentów krakowskich uczelni
  • organizacje studenckie
  • koła naukowe
  • organizatorów wydarzeń
  • koordynatorów konferencji oraz szkoleń

 

 

 


Wydarzenia na Facebooku to obecnie najlepsze narzędzie bezpłatnego docierania do odbiorców. Nie chodzi tu o rozprzestrzeniające się w niekontrolowany sposób wydarzenia "Sylwester z..." (choć i z ich sukcesu wiele wynika), ale o takie eventy które mają związek z działalnością firm lub organizacji.


Aby skorzystać z tego narzędzia nie trzeba (a w niektórych przypadkach: nie warto) tworzyć ich wyłącznie z powodu spotkań, konferencji, koncertów, czy innych wydarzeń na żywo - offline. A jednak mogą one do promocji tych stacjonarnych spotkań służyć. Mogą też wypromować jakąkolwiek inną działalność, pomóc w zwiększeniu zaangażowania na fanpage'u i bezpłatnie zebrać kilka tysięcy e-maili od zainteresowanych.

Wykład poprowadzi Piotr Chmielewski, CEO Social Media Now, absolwent UJ.

Social Media Now jest agencją, której działania zostały wyróżnione przez Facebook, na globalnej stronie prezentującej najlepsze kampanie z całego świata: https://www.facebook.com/business/success/homebook-pl

Specjalizuje się w kampaniach reklamowych na Facebooku, nastawionych na mierzalny efekt. Zajmuje się również budowaniem społeczności (pozyskiwanie fanów, prowadzenie strony firmy na FB). Prowadzi działania na Facebooku oraz w innych serwisach społecznościowych. Obecnie ich stronę na facebooku obserwuje ponad 100 tys. osób, a ich szkolenia/eventy online generują kilkanaście tysięcy osób jednocześnie.

Patronat: Sekcja Karier UJ, Samorząd Studentów UJ, Koło Naukowe Amerykanistyki UJ.