maj 2021

Czas rozpoczęcia: 18.00
Miejsce: Zoom
Organizator: Ambasada USA
Muzyka gra główną rolę w każdym filmie (hello, Star Wars?). Poznajcie Mike’a Knoblocha, który stoi za muzyką filmową takich tytułów, jak „Avatar”, „Tytanik”, „Szybcy i Wściekli 7”, „Pitch Perfect”, „Pięćdziesiąt Twarzy Graya” czy serialu „Despicable Me”. Nominowany do nagrody Grammy, Mike jest prezesem działu globalnej produkcji muzyki filmowej w Universal Pictures w Hollywood, gdzie nadzoruje wszystkie aspekty związane z tworzeniem muzyki do filmów produkowanych przez studio Universal Pictures. Ścieżki dźwiękowe i projekty muzyczne, które wyprodukował Mike stały się przebojami i zdobyły nominacje do Grammy, Złotych Globów czy Oscara. Zanim dołączył do zespołu Universal Pictures, Mike pracował w 20th Century Fox, gdzie między innymi produkował muzykę do takich filmów, jak „Diabeł Ubiera się u Prady”, „Walk the Line” czy filmów „X-Men”.

Rejestracja do 19 maja.

• Opiekun: dr Justyna Budzik
  • Liczba godzin OSA: 2 godziny
  • Forma zaliczenia: sporządzenie krótkiej notatki w języku angielskim lub polskim (max. 500-600 znaków), przedstawiającej główne zagadnienia omawiane podczas spotkania i przesłanie jej dr Justynie Budzik - notatki należy przesłać najpóźniej 2 tygodnie po spotkaniu