Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Współpracownicy

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Współpracownicy prowadzący zajęcia w IAiSP UJ

dr Agata Błoch, email: agata.natalia.bloch@gmail.com

dr Wojciech Burek, email: w.burek@uj.edu.pl

dr Edyta Chwiej, email: edyta.chwiej@uj.edu.pl

dr hab. Katarzyna Dembicz, prof. UW, email: khdembic@uw.edu.pl

dr Silvana Gómez, email: silvana.gomez@centrolatino.org.pl

dr Ewa Kubiak, email: ewa.kubiak@uni.lodz.pl

dr Wojciech Michnik, email: wojciech.michnik@uj.edu.pl

mgr Anna Piskorska, email: anna.piskorska@doctoral.uj.edu.pl

dr Radosław Powęska, email: r.poweska@yahoo.com

mgr Zuzanna Roszka-Żukowska, email: zuzanna.roszka@uj.edu.pl

dr Michał Rzepecki, email: michal.a.rzepecki@uj.edu.pl

mgr Jakub Serafin, email: jakub.serafin@doctoral.uj.edu.pl

mgr Maciej Smółka, email: maciek.smolka@uj.edu.pl

dr hab. Piotr Stawiński, prof. UP, email: piotr.stawinski@up.krakow.pl 

dr Stella Strzemecka, email: stella.strzemecka@uj.edu.pl

dr Paweł Ścigaj, email: pawel.scigaj@uj.edu.pl

mgr Paulina Węgrzyn, email: paulina.wegrzyn-guest@uj.edu.pl

dr Anna Wolny, email: anna.wolny@uj.edu.pl​