Wyniki sortowane według etykiety: hit

Miło nam poinformować, że prof. Dorota Praszałowicz została wyróżniona przez Polish American Historical Association specjalną nagrodą THE JAMES PULA DISTINGUISHED SERVICE AWARD 2018.
więcej o Prof. Dorota Praszałowicz wyróżniona przez Polish American Historical Association

Dr Joanna Kulpińska nagrodzona

Dr Joanna Kulpińska otrzymała nagrodę za najlepszą rozprawę doktorską dotyczącą tematyki migracji międzynarodowych w pierwszej edycji Konkursu Fundacji Ośrodek Badań nad Migracjami im. Joanny Matejko.
więcej o Dr Joanna Kulpińska nagrodzona

Wally w Krakowie

Zapraszamy na pokaz filmu dokumentalnego autorstwa naszego studenta Macieja Kapka.
więcej o Wally w Krakowie
wykład hit wydarzenia

Environmental Issues of Indigenous People in Canada

Zapraszamy na wykład gościnny. Wydarzenie można zaliczyć w ramach programu OSA.
więcej o Environmental Issues of Indigenous People in Canada
wykład hit wydarzenia

Multilingual Miami: Representation, Perception, and Language Bias

Zapraszamy na wykład gościnny dr. Phillipa M. Cartera z Florida International University in Miami. Wydarzenie można zaliczyć w ramach programu OSA.
więcej o Multilingual Miami: Representation, Perception, and Language Bias