Dzień otwarty Kół Naukowych WSMiP

W dniu 26 kwietnia (środa) odbędzie się pierwsza edycja Dnia Kół Naukowych, podczas którego będzie miała miejsce konferencja naukowa pod tytułem „Oblicza bezpieczeństwa w XXI wieku” oraz promocja działalności kół naukowych działających na naszym Wydziale. W tym dniu obowiązują godziny dziekańskie!
więcej o Dzień otwarty Kół Naukowych WSMiP
wykład hit wydarzenia

Jak dzięki eventom na FB dotrzeć do setek tysięcy osób?

Zapraszamy na spotkanie z Piotrem Chmielewskim (CEO Social Media Now) wszystkich prowadzących działania na FB: studentów, organizacje studenckie, koła naukowe, organizatorów wydarzeń oraz koordynatorów konferencji i szkoleń.
więcej o Jak dzięki eventom na FB dotrzeć do setek tysięcy osób?

Kawa z dyrektorem Instytutu

To już trzecie spotkanie z cyklu: Kawa z wykładowcą. Gościem spotkania będzie dr hab. Radosław Rybkowski.
więcej o Kawa z dyrektorem Instytutu

Multi Discipline Leadership Workshop

Prezentacje i dyskusja dotyczyć będą wyzwań współczesnego przywództwa w kontekście politycznym, ekonomicznym i militarnym.
więcej o Multi Discipline Leadership Workshop

Kawa z dr Agnieszką Małek

To już drugie spotkanie z cyklu Kawa z wykładowcą.
więcej o Kawa z dr Agnieszką Małek