Uroczyste zakończenie studiów magisterskich i promocja Absolwentów WSMiP UJ

Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie studiów magisterskich i promocję Absolwentów WSMiP UJ, które odbędzie się z udziałem JM Rektora w dniu 24 września 2013 r.
więcej o Uroczyste zakończenie studiów magisterskich i promocja Absolwentów WSMiP UJ

Instytut Amerykanistyki zdobywcą dwóch statuetek Laudacji Studenckich

Z dumą informujemy, że najlepiej ocenionym dydaktykiem w Uniwersytecie Jagiellońskim w konkursie Laudacji Studenckich został dr hab. Pawel Laidler, Zastępca Dyrektora ds. dydaktycznych Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnych! Nagrodę Honorową otrzymał Kierownik Katedry Amerykanistyki, Rektor prof. dr hab. Andrzej Mania!
więcej o Instytut Amerykanistyki zdobywcą dwóch statuetek Laudacji Studenckich

PODSUMOWANIE ROKU 2012 W KANADZIE

Zapraszamy na sesję podsumowującą kanadyjskie wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne z 2012 roku.
więcej o PODSUMOWANIE ROKU 2012 W KANADZIE

Blogi studenckie

Studia w Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych to nie tylko bogata i ciekawa oferta dydaktyczna! Dlatego zachęcamy do zapoznania się z blogami prowadzonymi przez studentów IAiSP.
więcej o Blogi studenckie

Dni Kubańskie

W dniach 24-25 maja 2013 r. Koło Naukowe Studiów Latynoamerykańskich UJ zaprasza na Dni Kubańskie, a w programie m.in: Opowieści o Kubie, filmoteka, relacje z podróży, performance kubańskiego artysty-aktywisty, warsztaty taneczne, kubańska fiesta oraz dyskusje i spotkania z pasjonatami. Zapraszamy!
więcej o Dni Kubańskie