Afroamerykanie na Południu USA – historia i współczesność - wystawa zdjęć

Zapraszamy na wystawę zdjęć Afroamerykanie na Południu USA – historia i współczesność, zorganizowaną przez studentów Instytutu Amerykanistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu w Lipsku

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wystawę zdjęć, których motywem przewodnim są Afroamerykanie na Południu USA – historia i współczesność, zorganizowaną przez studentów Instytutu Amerykanistyki i Instytutu Etnologii Uniwersytetu w Lipsku oraz studentów Instytutu Amerykanistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy brali udział w study tour dotyczącej dziedzictwa Afroamerykanów w Stanach Zjednoczonych.

Wystawa będzie miała miejsce w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie, ul. Rajska 1, korytarz po prawej stronie na drugim piętrze. Wernisaż odbędzie się 28 maja 2012 o godz. 17.

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/317638538310230/