Wykład JE Ambasadora Meksyku w Polsce Ricardo Villanueva Hallal "The Foreign Policy of Mexico"

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie zaprasza na wykład pt.: The Foreign Policy of Mexico, który wygłosi JE Ambasador Meksyku w Polsce Ricardo Villanueva Hallal.

Wykład (w języku angielskim) odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2014 roku, o godzinie 12.45, w Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych, przy Rynku Głównym 34, w sali nr 34 (III p.).

Wykład organizowany jest w ramach drugiej edycji cyklu Jagiellońskie Spotkania Dyplomatyczne/Jagiellonian Diplomatic Encounters, zainicjowanego przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, w roku akademickim 2012/2013.