Instytut Amerykanistyki zdobywcą dwóch statuetek Laudacji Studenckich

Z dumą informujemy, że najlepiej ocenionym dydaktykiem w Uniwersytecie Jagiellońskim w konkursie Laudacji Studenckich został dr hab. Pawel Laidler, Zastępca Dyrektora ds. dydaktycznych Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnych! Nagrodę Honorową otrzymał Kierownik Katedry Amerykanistyki, Rektor prof. dr hab. Andrzej Mania!

Mamy zaszczyt ogłosić, że Laureatami pierwszej edycji nagród Laudacji studenckich zostali dwaj pracownicy Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnych!

W kategorii "Najlepiej oceniony dydaktyk" - dr hab. Pawel Laidler, zastępca Dyrektora ds. dydaktycznych Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnych.

W kategorii "Nagroda Honorowa" prof. dr hab. Andrzej Mania, Kierownik Katedry Amerykanistyki, Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. dydaktyki

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!

"Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim studentom Instytutu, którzy przyczynili się do otrzymania przeze mnie nagrody Laudacji Studenckich wypełniając ankiety dydaktyczne w ostatnich kilku latach. To wyróżnienie stanowi dla mnie motywację do dalszej pracy nad udoskonalaniem procesu kształcenia, ale jest tak naprawdę nagrodą dla całego Instytutu, potwierdza bowiem zasadność charakteru i formy studiów, jaką Państwu oferujemy. W kolejnych latach będziemy nadal starać się oferować Państwu dydaktykę na poziomie, na jaki Państwo zasługujecie".

Paweł Laidler