Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20220408

Spotkanie z Refugees Szczecin

Data: 08.04.2022
Czas rozpoczęcia: 15.30-17.30
Miejsce: Ms Teams

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia Refugees Szczecin: Panią Doktor Ewą Piepiorą oraz Panem Filipem Malejewskim - członkiem Zarządu Stowarzyszenia. Nasi Goście opowiedzą nam o działaniach podejmowanych przez Stowarzyszenie na rzecz uchodźców. Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia o godzinie 15.30 na platformie MSTeams.

  • Ewa Piepiora – dr nauk społecznych swoje zainteresowania koncentruje na polityce społecznej i imigracyjnej. Posiada doświadczenie w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Od kilku lat jest członkiem Stowarzyszenia Refugees Szczecin.
  • Filip Malejewski - aktywista, obieżyświat, magister geografii, członek zarządu Refugees Szczecin.

Link do spotkania: MS teams

Wydarzenie można zaliczyć w ramach programu OSA:

  • Opiekun: dr Joanna Kulpińska
  • Liczba godzin OSA: 2 godziny
  • Forma zaliczenia: sporządzenie krótkiej notatki w języku angielskim lub polskim (max. 500-600 znaków), przedstawiającej główne zagadnienia omawiane podczas spotkania i przesłanie jej dr Joannie Kulpińskiej - notatki należy przesłać najpóźniej 2 tygodnie po spotkaniu. Należy również uzyskać podpis na karcie OSA.
W pierwszej kolejności wydarzenie kierowane jest do studentów migracji, ale mogą w nim uczestniczyć również studenci innych kierunków.