Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

LVL_ZERO

Zarejestruj się na szkolenie i dowiedz się jakie są Twoje prawa i obowiązki!

Drodzy Studenci,
 
Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do udziału w programie szkoleniowym LVL_ZERO: Szkolenia. Studenci pierwszego roku studiów I stopnia otrzymają od Dziekana zwolnienie z zajęć dydaktycznych z zamian za obecność na szkoleniu. Zwolnienie będzie honorowane przez wszystkich wykładowców.
 
Panel szkoleniowy trwa jeden dzień. Do wyboru są trzy terminy: 19.11.2019, 25.11.2019 oraz 26.11.2019. Studenci WSMiP mogą zapisać się na wybrany dzień poprzez system USOSWeb. W celu rejestracji na szkolenia należy kliknąć w poniższy link, zalogować się do systemu, a następnie postępować wg wskazówek systemu. W razie problemów z zapisami można posiłkować się instrukcją graficzną z załącznika.
 
Wszystkie kursy odbędą się godz. 9.00–16.00 w budynku Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33. 
Cykl seminariów dla nowych studentów naszej Uczelni organizowany jest przez Samorząd Studentów UJ przy współpracy Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ. Program objęty jest patronatem Prorektora ds. dydaktyki, prof. dra hab. Armena Edigariana.
 
LVL_ZERO: Szkolenia to 7 godzin przydatnej dawki wiedzy dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę na Uniwersytecie. W programie przewidziano m.in.:
  • kompleksowe szkolenie z praw i obowiązków studenta (urlop dziekański, przepisywanie przedmiotów z innej uczelni, zaliczenie warunkowe roku itd.),
  • praktyczne szkolenie ze świadczeń pomocy materialnej (stypendia socjalne, rektora i ministra, akademiki itd.),
  • seminarium z udzielania pierwszej pomocy i podstawowej opieki zdrowotnej,
  • przegląd udogodnień, które UJ oferuje swoim studentom (WiFi, Office 365 Pro Plus, Wavelo itd.), i wiele innych.

Przewidziano catering – w przerwach pomiędzy szkoleniami będzie można poczęstować się pączkiem lub drożdżówką oraz kawą i herbatą. Panele będą prowadzić eksperci akredytowani przez Parlament Studentów RP i specjaliści z firm zewnętrznych. Wystąpi również Koordynator ds. systemu wsparcia studentów, pan Dawid Kolenda.

 
Wśród obecnych zostaną również rozlosowane nagrody m. in. pendrivy, powerbanki, bluzy oraz inne gadżety z logiem Samorządu Studentów UJ.
 
Chętni będą mogli zapisać się na miejscu do bezpłatnego lekarza POZ oraz prywatnego ubezpieczenia NNW. Osoby, które chciałyby skorzystać z drugiej opcji, proszone są o przygotowanie 40–60 zł w gotówce (kwoty różnią się w zależności od wybranego programu) w celu uiszczenia składki. Wszystkich, którzy dysponują laptopem lub tabletem, prosimy o zabranie ze sobą urządzeń – w trakcie szkoleń eksperci wytłumaczą, jak ściągnąć pakiet Office 365 Pro Plus, który jest darmowy dla studentów UJ.
 
Przypominamy, że warunkiem zwolnienia z zajęć dydaktycznych w tym dniu jest obecność na szkoleniach. W ich trakcie trzeba będzie się wpisać na listę obecności!