Absolwentka amerykanistyki z Nagrodą Dziekana Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych za najlepszą pracę dyplomową

14 listopada 2017 r. podczas posiedzenia Rady Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych zostały wręczone Nagrody Dziekana za najlepsze prace dyplomowe napisane i obronione na naszym Wydziale w roku akademickim 2016/2017. Jedną z Nagród otrzymała Monika Machowska, absolwentka studiów II stopnia na kierunku: amerykanistyka, specjalność: Ameryka Północna, za pracę: "Problem amerykańskiej bezdomności ze szczególnym uwzględnieniem dzielnicy Skid Row w Los Angeles". Promotorem pracy była dr hab. Marta Kijewska-Trembecka, recenzentem dr Magdalena Modrzejewska. Serdecznie gratulujemy!