Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ogłoszenia dydaktyczne

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Mejl do studentów od Wydziałowej Rady Samorządu Studentów WSMiP UJ

Drogie Studentki, Drodzy Studentki,

wiemy, że minione dwa miesiące był dla nas wszystkich niezwykle trudne, a nauka w takich warunkach bywa niesprzyjająca. Dlatego chcemy Wam powiedzieć, że my, członkowie Wydziałowej Rady Samorządu Studentów WSMiP UJ, jesteśmy dla Was. Jeśli macie jakiekolwiek problemy, to możecie się do nas zgłosić poprzez stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/samorzad.studentow.wsmip.uj/ , albo e-mail: wsmip@samorzad.uj.edu.pl.

Mamy też dla Was kilka informacji i udogodnień, którymi chcielibyśmy się podzielić.

Linki do zdigitalizowanych źródeł i zasobów naukowych:

Od 4 maja br. powoli biblioteki wracają do życia, jednak wielu z nas wciąż przebywa w rodzinnych domach z dala od fizycznych zasobów, po które chcielibyśmy sięgnąć. W ramach zaliczeń mamy często do napisania sporo esejów, niektórzy z nas są także w trakcie pisania prac dyplomowych. Dlatego też, wychodząc na przeciw naglącej potrzebie korzystania z legalnie dostępnych źródeł online, stworzyliśmy bazę z linkami do zdigitalizowanych zasobów naukowych.

➡️ https://drive.google.com/file/d/1eh5xwPfJ21kwLB-ai4v3C8JCM7gRujqO/view?usp=sharing

Ankieta

Dostaliśmy od Was liczne informacje, jak sprawdza się e-learning. Wiemy, że nie zawsze bywa idealnie, dlatego przygotowaliśmy ankietę, w której możecie się podzielić z nami uwagami (tymi negatywnymi, ale też pozytywnymi) o zdalnym nauczaniu. Zbierzemy je wszystkie i przekażemy dalej, żebyśmy mogli wspólnie zadbać o jakość naszej edukacji. Chcemy Was też zapewnić, że pozostajemy w stałym kontakcie z pracownikami Wydziału i wspólnie nieustannie pracujemy nad optymalizacją systemu zdalnego uczenia.

➡️ https://forms.gle/dKRD5qadykXz1h1A6

Zbroja dla medyka

Włączyliśmy się aktywnie w akcję "Przyłbica dla medyka", jednak nasi dzielni pracownicy ochrony zdrowia potrzebują reszty zbroi. Jeśli chcecie pomóc w kontynuacji akcji, to znajdziecie informacje pod tym linkiem 

➡️  https://www.facebook.com/events/530093857663073/.

SOWA - studencki ośrodek wsparcia i adaptacji

SOWA oferuje wsparcie psychologiczne dla studentów i doktorantów UJ. Obecnie pełni dyżury telefonicznie. Jeśli ciąży Wam kwarantanna albo na swojej drodze spotkaliście inne życiowe trudności, to możecie skorzystać z darmowych konsultacji. Pamiętajcie, że z problemami psychicznymi nie warto zwlekać!🙂 Więcej informacji na stronie

➡️ https://sowa.uj.edu.pl/.

 

Mamy nadzieję, że dajecie sobie radę w obecnej sytuacji. Pamiętajcie, że możecie się z nami kontaktować, gdyby coś było nie tak.