Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

listopad 2019

20191113
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

III Dzień Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych

Data: 13.11.2019
Czas rozpoczęcia: 9.30-16.30
Miejsce: Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33 (sale wystawowe A i B)
Organizator: Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
Witryna internetowa wydarzenia: https://wsmip.uj.edu.pl/

Serdecznie zapraszamy całą społeczność Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, do wzięcia udziału w III Dniu Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ pt. "Wyzwania demokracji".

Celem tego projektu jest integracja społeczności akademickiej Wydziału, jak również pogłębiona debata naukowa poświęcona jednemu z kluczowych aspektów badań prowadzonych w poszczególnych jednostkach Wydziału.

W celu umożliwienia wzięcia udziału Państwu Pracownikom i Studentom w Dniu Wydziału, 13 listopada obowiązują godziny dziekańskie.

Wiodącą problematyką tegorocznej edycji święta studentów i pracowników badawczo-dydaktycznych Wydziału będzie temat "Wyzwania demokracji". W związku z tym, w trakcie Dnia Wydziału przewidziana została debata ekspertów z udziałem pracowników naukowych WSMiP, jak również dwa panele studenckie, w trakcie których studenci przedstawią referaty dotyczące problematyki współczesnej demokracji.

W ramach Dnia Wydziału, przewidziany jest również Panel Absolwencki, podczas którego absolwenci WSMiP opowiedzą o swojej karierze zawodowej oraz kompetencjach zdobytych w trakcie studiów na naszym Wydziale, które okazały się przydatne na konkurencyjnym rynku pracy.

Podczas całego Dnia Wydziału odbędzie się również promocja kół naukowych, działających we wszystkich instytutach Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.

Z kolei w godzinach wieczornych, w Klubie Żaczek odbędzie się spotkanie integracyjne społeczności WSMiP.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i Pracowników WSMiP do zapoznania się z programem Dnia Wydziału i udziału w tym wydarzeniu!!!

Program

Komitet Organizacyjny
III Dnia Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego

  • Dr hab. Paweł Laidler, prof. UJ – Prodziekan ds. dydaktycznych WSMiP
  • Dr Piotr Bajor – Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych.
W tym dniu obowiązują godziny dziekańskie!