Navigation Navigation

Web Content Display Web Content Display

Cykl wykładów: „Azja Południowa: wyzwania i Perspektywy" („South Asia – Challenges & Perspectives")

event-date: 03.10.2011
Place: Aula Collegium Novum
organizer: Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych

 

Szanowni Państwo,


W imieniu władz dziekańskich Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych mam zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Pracowników i Studentów Wydziału do wzięcia udziału w uroczystej inauguracji zainicjowanego na naszym Wydziale cyklu wykładów pod tytułem: „Azja Południowa: wyzwania i Perspektywy" („South Asia – Challenges & Perspectives").

Uroczystość odbędzie się w poniedziałek, 3 października 2011 roku, o godzinie 14.30, w auli Collegium Novum.

Wykład inauguracyjny pt. "My Golden Bengal, I Love You": State Identity between Bangladesh and India wygłosi prof. dr hab. Rahul Peter Das z Uniwersytetu Marcina Lutra w Halle i Wittenberdze.

Wykłady przewidziane w cyklu, pod honorowym patronatem prezydenta Miasta Krakowa, odbywać się będą w ramach realizowanego na WSMiP projektu „Jagiellońskie Studia Kulturowe", a inicjatywa towarzyszy tworzeniu ośrodka Studiów nad Azją Południową, powstającego w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ.

Prosimy o rozpropagowanie powyższej informacji i zachęcenie Pracowników i Studentów Państwa Instytutu do udziału zarówno w wykładzie inauguracyjnym jak i w kolejnych wykładach, o których informacje będziemy zamieszczać na stronach internetowych Wydziału.


Prof. dr hab. Bogdan Szlachta

Dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych

Published Date: 29.09.2011
Published by: Marcin Gabryś