Web Content Display Web Content Display

Announcements

Navigation Navigation

Web Content Display Web Content Display

Zaproszenie na imprezę Cosmopolitan Wednesday

Drodzy Studenci IAiSP UJ!

WRSS SMiP UJ oraz Klub Cień zapraszają Was już po raz szósty, a drugi w tym roku akademickim na imprezę Cosmopolitan Wednesday w ramach cyklu imprez Studentów Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Od marca 2010 roku, w każdą co drugą środę miesiąca w Klubie Cień odbywają się imprezy naszego wydziału. W llistopadzie, ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo drugiej środy miesiąca z Dniem Niepodległości postanowiliśmy przesunąć imprezę na 17-go listopdada.

Najbliższa impreza COSMOPOLITAN WEDNESDAY:

data: 17.11.2010 Środa
wstęp: impreza półotwarta
start: 21:00
grają: dj CLOUD (Krk/MAX FLO rec.)

Dziękujemy za wszystkie Wasze uwagi i sugestie dotyczące poprzednich imprez. Doceniamy je i bierzemy je pod uwagę. W zeszłym miesiącu impreza hawajska cieszyła się wyśmienitym klimatem i frekwencją.

Tym razem do naszej imprezy dorzucamy motyw halloweenowo-filmowy FALSE BLOOD. W klubie czekają na was "krwawe" drinki, "ustraszniona" muzyka oraz BODYPAINTING.
Zapraszamy do zabawy! Muzyczny mix na najwyższym poziomie zapewni jak zawsze rezydent klubu djCloud. Będzie serwował "ustrasznione" przeboje, jak zwykle trochę ponadczasowych kawałków oraz hip-hop z R&B. Poza tym zwyczajowo przez całą noc czekają Was niesamowite promocje na barze.

Przyjdź i daj się pozytywnie zakręcić!

Wejciówki dostępne będą bezpośrednio u przedstawicieli waszych instytutów/katedr w WRSS SMiP UJ <http://www.samorzad.uj.edu.pl/departament/people/10> oraz w częci sekretariatów. Wszelkie pytania można umieszczać bezporednio przy "wydarzeniu" na fb lub też odnośnie odbioru wejściówek kierować je do waszych przedstawicieli za pośrednictwem strony samorządu. Obowiązuje powyższy link.

W związku z ograniczoną pojemnością klubu wejściówka upoważnia do wejścia do lokalu, ale go nie gwarantuje! Dlatego też zachęcamy wszystkich aby pojawili się nieco wcześniej. Wejściówki wskazują, że należycie do preferowanej na imprezie grupy studentów naszego wydziału:)

BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
WASZ SAMORZĄD

Published Date: 16.11.2010
Published by: Marcin Gabryś