Web Content Display Web Content Display

Conferences

Navigation Navigation

Web Content Display Web Content Display

elbMUN 2011 - symulacja obrad ONZ w Dreźnie

event-date: 01.05.2011 - 06.05.2011
Place: Drezno
organizer: Koło Studenckie MUN w Dreźnie
Website: www.elbmun.org

Ruszyła druga edycja Model United Nations nad Łabą!

Organizowana przez Koło Studenckie MUN w Dreźnie symulacja obrad ONZ odbędzie się w dniach od 1 do 6 maja 2011 w siedzibie Parlamentu Saksońskiego i zgromadzi 120 uczestników z całego świata w Dreźnie – mieście, które jak żadne inne w Niemczech dowodzi o sile pojednania i szansie na pokojową odnowę. Patronat nad konferencją elbMUN 2011 objął prezydent Parlamentu Saksonii dr Matthias Rößler.

Czekają na Ciebie ambitne debaty w Radzie Bezpieczeństwa, Radzie Społeczno-Gospodarczej jak również Radzie Zarządzającej UNEP (Program Środowiskowy Organizacji Narodów Zjednoczonych). Jako dyplomata ONZ będziesz reprezentować wybrany przez Ciebie kraj, wygłaszać przemówienia zgodne z procedurami, tworzyć koalicje z innymi delegacjami a także opracowywać i przyjmować projekt rezolucji.
 
Odmianą od negocjacji i sporządzania papierów roboczych będą m.in. wykłady interesujących referentów ze świata międzynarodowej polityki i warsztaty z retoryki. Oprócz tego czeka na Ciebie zwiedzanie Drezna, „Noc Kultur", grill oraz Bal Delegatów elbMUN!
 
Rejestracja trwa do 31 marca 2011.
 
Komitety i państwa będą rozdzielane na zasadzie „first-come, first-serve".
Dodatkowe informacje związane z omawianymi tematami, przebiegiem konferencji oraz rejestracją znajdziesz na stronie internetowej www.elbmun.org. Wszelkie pytania można kierować również na adres: info@elbmun.org
 
Jeśli znasz osoby, które interesują się globalnymi zagadnieniami i polityką międzynarodową, proszę prześlij tego e-maila dalej!
 
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do Drezna!
elbMUN 2011-Team
Published Date: 15.02.2011
Published by: Marcin Gabryś