Blogi studenckie

Studia w Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych to nie tylko bogata i ciekawa oferta dydaktyczna! Dlatego zachęcamy do zapoznania się z blogami prowadzonymi przez studentów IAiSP.

Homoamericus - to blog powstały w ramach ćwiczeń z Wprowadzenia do społeczeństw amerykańskich. Znajdują się tam teksty pisane przez studentów I roku licencjatu dotyczące szeroko pojmowanej problematyki społecznej zarówno w odniesieniu do Ameryki Północnej, Centralnej, jak i Południowej.

Amerykaniści - to oficjalny blog Koła Naukowego Amerykanistyki UJ. Świetne i bardzo zróżnicowane teksty pisane przez studentów IAiSP!

Grab Canada - to projekt Karoliny Pietrzok i Joanny Radziszewskiej, studentek amerykanistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Piszemy o kanadyjskiej muzyce, kinie i literaturze - bo Kanady wciąż wszędzie za mało!

Blog Koła Etniczności i Migracji