Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Uroczyste przekazanie władzy przez dotychczasowe władze rektorskie oraz dziekańskie

W dniu 31 sierpnia w Librarii Collegium Maius odbyło się uroczyste przekazanie władzy przez dotychczasowe władze rektorskie oraz dziekańskie kadencji 2016-2020 powołanym przez Rektora Elekta prof. dr. hab. Jacka Popiela prorektorom i dziekanom szesnastu wydziałów. Wśród nich znalazł się Dziekan Elekt Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, dr hab. Paweł Laidler, prof. UJ, który od 1 września zastąpi ustępującego z funkcji Dziekana Wydziału dr. hab. Andrzeja Porębskiego, prof. UJ.

Prof. Paweł Laidler będzie odpowiedzialny za kierowanie Wydziałem przez najbliższe cztery lata (2020-2024), współpracując z trójką Prodziekanów: dr hab. Dorotą Pietrzyk-Reeves, prof. UJ (Prodziekan ds. nauki i internacjonalizacji), dr hab. Ewą Trojnar, prof. UJ (Prodziekan ds. dydaktycznych) oraz dr. hab. Dariuszem Niedźwiedzkim, prof. UJ (Prodziekanem ds. kadrowych i finansowych).

Wkrótce przekażemy przesłanie od nowych władz Wydziału, którym życzymy samych sukcesów w zarządzaniu Wydziałem oraz w procesie integracji społeczności Wydziału, zwłaszcza w kontekście wyzwań związanych z otaczającą rzeczywistością.

Galeria zdjęć na stronie UJ